Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirlerarası nakliyat hizmeti sıkıntılı olduğu düşünülen bir süreçtir. Bunun için eşyanızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için neler yapmanız gerektiğini incelemeniz ve ona göre bir zamanlama ayırmanız gerekir. Burada işin özünde iyi bir firma tercih etmek vardır. Çünkü çalışacağınız profesyonel firma eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde sizden aldıktan sonra gitmesini istediğiniz adrese nakledilecektir. Profesyonel şehirlerarası nakliyat hizmetinde her zaman başarılı referanslara sahip olan firmamız Has Nakliyat ideal bir hizmet için her zaman yanınızdadır.

Firmamız evden eve ve şehirlerarası nakliyat konusunda eşyalarınızın tespiti için ekstra bir ücret talep etmez. Bunun için bizden hizmet istenmesi durumunda adresinize gelerek eşyalarınızın boyutları tespit edilmektedir. Bu hizmetimizin amacı eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir aksaklığa ve soruna yer verilmemesini sağlamaktır. Evinize gelen ekspertiz ekiplerimiz incelemesi sonrasında taşınacak olan eşya ile ilgili kamyon, personel, malzeme ve ekipman gibi önemli mevzuların tespitini yapar ve kişiye özel bir çalışma gerçekleştirilmesi için hizmet bedelini belirler.

Has temizlik olarak taşınma öncesinde müşterilerin bilmesi ve kafasındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla gerekli bilgileri aktararak bir sözleşme imzalar. Bu sözleşmenin amacı eşyalarınızın garantili bir şekilde taşınmasıdır. Bu sayede belirlenmiş olan eşyalarınız sizin istediğiniz gün ve saatte taşınır. Has nakliyat olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin bizden beklentileri doğrultusunda en iyisini ve en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Biz firma olarak sizin arzu ettiğiniz her türlü tecrübe ve deneyime sahibiz. Bunun içinde taşıma işlemini gerçekleştirdiğimiz türkiye’nin her bölgesinde profesyonel çözümler sunabiliriz.

Taşıma günü geldiğinde evinizde belirlediğimiz tüm eşyalar doğru itinalı ve güvenli bir şekilde paketlenir. Bu paketleme işlemi sonrasında taşıma işlemine de başlanır. Kullandığımız her türlü malzeme birinci kalitededir. Ambalaj ve paketleme işlemlerinde kullandığımız malzemelerimiz daha önce hiçbir taşımada kullanılmamış ve sıfırdır bu anlamda araçlarımızın tamamı donanımlıdır ve personellerimiz taşımacılık işlemlerinde gerekli olan tecrübeye sahiptir.

Has temizlik bugüne kadar şehirlerarası taşımacılığından tutun, ofis ve fabrika taşımacılığına varıncaya kadar birçok hizmete imza atmış ve bunu da her geçen gün tecrübe olarak benimsemiştir

HAS NAKLİYAT ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK ÖNCESİ AMBALAJLAMA