Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Taşıma ve Parsiyel Taşımacılık

Evinizde bir fazlalık olan eşyalarınızdan kurtulmanızın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz ya da fazla olan eşyalarınızı bir başka noktaya transfer etmek istiyorsunuz bu durumda profesyonel bir destek alabilirsiniz. Parça eşya taşıma konusunda hizmet veren firmamız uygun koşullarda taşıma işlemini yürütür. Parça eşya taşımacılığı, evden eve nakliyat ya da şehirlerarası nakliyat işlemlerine göre daha az risk içermektedir. Bunun için taşınması daha kolay olarak gerçekleşecektir. Ancak taşıma yine ne şekilde olursa olsun güvenli olarak gerçekleşmesi gerekir. Firmamız bu noktada size güvenli hizmeti sunacaktır.

Parça eşyalarınızı ya da eşyalarınızın bir bölümünü taşımayı düşündüğünüz zaman hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra ücretsiz olan keşif ekibimiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyanız konusunda sizden gerekli bilgileri temin edecektir. Parça eşya boyutlarının tespit edilmesinin ardından taşıma anında ihtiyaç olacak malzeme ve paketleme gibi konuların tamamı tespit edilerek çözümlenir. Eğer ki taşıma işlemi gerçekleştirilecek ise bu durumda bir sözleşme yapılarak garantili parça eşya taşıma hizmeti verilebilir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya denildiği zaman akla gelen şeyin evinizdeki ya da ofisinizdeki eşyaların bir bölümünün taşınması gerektiği düşüncesinin geldiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu hizmet herkesin ihtiyacı olmayacak ancak küçümsenmeyecek kadar da talebe sahiptir. taşımacılık hizmetlerini tercih eden müşterilerimiz genellikle üniversite öğrencileri, bekar kişiler, çeyiz eşyası ya da evinde ofisindeki fazla eşyalarını başka bir alana transfer etmek isteyen kişilerdir.

Parça eşya taşıması için anlaşma sağlandığında ve günün tespitinden sonra kaliteli ve sağlam olan paketleme malzemeleriyle birlikte eşyalarınızın paketlenmesi amacıyla uzman elemanlarımızın görevlendirilmesi yapılır.

Has nakliyat olarak paketleme ve ambalajlama sırasında kullandığımız malzemelere baktığımız da profesyonelliğin gereği olarak Kraft kağıtlar, havalı naylonlar, streçler, köpükler ve karton koli bulunmaktadır. Paketleme işleminin sorunsuz ve doğru bir biçimde gerçekleştirilmesinin ardından aracın içerisine taşınma süreci başlar. Bu hizmet ister asansörlü isterseniz de standart bir taşımacılık ile gerçekleştirilebilir. Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından sizin belirlemiş olduğunuz adrese eşyalarınızın teslimi için yola çıkar.