Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Bir ev ya da ofisin taşınması sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Bu işlemi ne kadar doğru ve tertipli bir şekilde yaparsanız taşınma sürecini de o kadar güvene ve kolaya almış olursunuz. paketleme ve ambalajlama hizmetinin verilmesinin nedeni eşyalarınızın taşınma anında zarar görmesinin önüne geçmektir. Uzun emekler sonucunda satın almış olduğunuz eşyalarınızın çizilmesi ya da kırılması bizim ve sizin isteyebileceğiniz en son şeydir. Dolayısıyla bu hizmeti almak sizin açışınızdan avantajlı olacaktır. Kendiniz bu işlemi yapmanız halinde doğru yöntemi kullanama ya da bu malzemeleri tedarik etmeniz zor olabilir. Dolayısıyla bizim bu hizmeti veriyor olmamızın en büyük nedeni de vereceğimiz garanti olacaktır.

Ambalajlama ve paketleme işleminde doğru işlemin yapılmasının yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önemlidir. Burada paketlemeyi bir kutuya koymak şeklinde düşünmemek gerekir. Yapılan kutunun içerisi doğru malzemelerle desteklenmediği takdirde burada da kırılma ihtimali yüksek olacaktır. işte bunun için firma olarak bizler ambalajlama ve paketleme konusuna önem vermekteyiz.

Has Nakliyat olarak bizler firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin maaşlı ve sigortalı olmasına önem veririz. Çünkü bu aynı zamanda çalışan personelin kendisini güvende hissetmesi ve nakliyenin birinci sınıf yapılmasını sağlayacaktır. Kaliteli malzeme ve doğru paketleme işleminin yapılmasıyla eşyalarınız da güvenli bir yolculuğa hazır olacak ve taşınma sırasında da zarar görmeyeceklerdir.

Has nakliyat olarak verdiğimiz hizmetler arasında evden eve, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma, ambalajlama ve paketleme gibi pek çok seçenek vardır. Yani taşıma sırasında vereceğimiz hizmetin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmaya gayret ettik. Paketleme de kullandığımız malzemelere baktığınız da ise havalı naylon,  kraft kağıt, streç, battaniye, köpüklü karton koli vb. malzemeler bulunmaktadır.

Nakliye işleminin gerçekleşeceği günde evinize ya da ofisinize 5 kişilik bir ekip gönderiyoruz ve bu ekipten iki tanesi eşyanızın paketlenmesiyle ilgilenecek ve paketlerin tek bir elden güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Personellerimiz paketleme işlemini sizin gözetiminizde yapacağından dolayı hem içerisine konulan eşyalarınızı görebileceksiniz hem de nasıl bir güvenlik önlemi aldığına şahit olacaksınız.

HAS NAKLİYAT OLARAK EŞYALARINIZ BİZİM İÇİM ÖNEMLİDİR ÖZENLE AMBALAJLANIR