Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunun sizin açınızdan zor olduğunu ve tecrübe gerektirdiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle de Has nakliyat olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetimiz için işinde uzman çalışanlarımızı ve de yeni model araçlarımızı seferber ettik. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine gönderebileceğiniz eşyalarınız yerinden teslim alınarak gideceği yere ulaştırılacaktır. Nakliyat konusunda en çok tercih edilen seçeneklerin başında evden eve nakliyat konusu gelmektedir. Bizler de bu anlamda bu konu hakkında her türlü imkanlarımızı kullanarak teknolojinin gerektirdiği modern bir alt yapıya sahibiz.

Evden eve nakliyat işlemi sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun içinde sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde evinize gelen eksperlerimiz evinizin konumunu eşyalarınızın durumunu inceler. Bu hizmeti vermemizin nedeni ise nakliye gününde gelecek olan personelin, kullanılacak malzemelerin ve aracın tespitinin yapılmasıdır. Eşyalarınızın çokluğu ve buna bağlı olarak gelmesi gereken aracın büyüklüğü önemlidir. Çünkü bu sayede araç içerisinde eşyaların güvenli ve konforlu bir şekilde seyahati gerçekleştirilmiş olacaktır.

Has nakliyat olarak vermiş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetinde her zaman sigortalı taşımacılığı ön plana aldık. Bu anlamda ister şehir içi olsun isterseniz şehirdışı taşınacak olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması ve sizi maddi zarara uğratmaması düşünülür. Kurumsal yapımız gereğince verdiğimiz bu hizmette taşınma günü sabah erkenden evinize gelen personellerimiz eşyalarınızın taşınması sürecini başlatacaktır. Zaman sizin için önemli olduğu kadar bizim içinde önemlidir. Bunun için hızlı bir şekilde taşıma işlemine geçilerek boşa zaman geçirilmemesine azami ölçüde dikkat edilir.

Nakliye öncesinde ücret ne şekilde belirlenmişse nakliye sonrasında sizden beklenti bu yönde olur. Bunun içinde sizden hiçbir ad altında ekstra bir ücret talep edilmez.  Sanıyorum ki evden eve nakliyat hizmetinde insanların en çok sıkıntı yaşadığı durumların başında bu geliyor. Ama biz kurumsal bir firmayız ve personelin sizden her ne şekilde olursa olsun ekstra bir ücret talep etmesine müsaade etmeyiz.

Evden eve nakliyat hizmetinde personellerimiz arasında marangozumuzda vardır ve bu personelimizin görevi yalnızca mobilyaların demonte ve monte işlemlerini sağlayabilmektir.

HAS NAKLİYAT – TAŞIMA ÖNCESİ AMBALAJLAMA