Depolama

Depolama Hizmetleri

Firmamız Has Nakliyat Türkiye’nin birçok yerine depolama hizmeti vermektedir. Sektördeki 15. yılımızı geride bırakarak tecrübelerimize dayanıp deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimize aktarmaktan mutluluk duyarız.

Ankara Has nakliyat hizmeti olarak hizmet verdiğimiz depomuz bugünün modern şartlarının tamamına sahiptir. Bunun için depolama hizmetinde kişiye özel hareket ederiz. Her depo alanımız birbirinden bağımsız olmakla birlikte uygun saklama koşullarına sahiptir. Depolama hizmeti iki türlü tercih edilir. Bunlardan birincisi kısa zamanlı depolama ikincisi ise uzun zamanlı depolama. Her iki hizmette de bizim için kalite önemli bir konudur. bunun için eşyalarınıza ayırdığımız odalarımız her türlü doğal afetlere karşı dayanıklı ve korumalıdır. Bunun içinde bizler sigortalı depolama hizmetine önem vermekteyiz. Eşyalarınızın bulunduğu depo içerisine dışarıdan hiçbir şekilde müdehale söz konusu değildir. Eşyalarınız dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşın 7/24 güvenlik ve kameralı sistemlerle personelimiz tarafından denetim altında tutulur.

Depomuzda hizmet verirken ister aylık istenirse de yıllık seçeneklerimiz mevcuttur. Uzun dönem eşya depolama hizmeti istediğiniz de ve profesyonel bir firma istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolama almak istediğinizde bizimle iletişime geçerseniz ücretsiz keşif ekibimiz evinize gelerek depolanacak olan eşyalarınızın boyutlarını tespit edecektir. İstemeniz durumunda eşyalarınızı bırakabileceğiniz depomuzu da öncesinde ziyaret edebilirsiniz. Bizi yakından görüp tanımanız demek alacağınız hizmetin konforunu da bilmenizi sağlayacaktır. Uygun bir depolama ve taşıma hizmetinin planlamasının yapılmasının ardından paketleme hizmetine geçilecek ve profesyonel ekiplerimiz evinize kadar gelerek hizmeti gerçekleştirecektir.

Ücretsiz keşif ekimiz sizinle görüşme ve anlaşma aşamasındayken envanter listesini de çıkaracak ve çıkarılmış olan bu listenin bir nüshası da size teslim edilecektir. Taşıma gününde ve saatinde eşyalarınızın teslim alınma süreci başlayacak ve depomuza nakledilmesi gerçekleştirilecektir.

Eşya depolama hizmeti dediğimiz zaman ilk akla gelen evdeki eşyalardır ancak taşıma yalnızca bundan ibaret değildir. İster ofis eşyalarınız, ister araç lastikleriniz isterseniz otomobilinizin parçaları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü depolama hizmeti sorunsuzca verilmektedir.

Eşya depolarımız özel bir şekilde hazırlanmıştır. 2+1 ve 3+1 eşyalarınızın tamamı depolarımızda konforlu ve ferah bir şekilde saklanabilir.

Depolarımızda hizmet verilirken aylık ya da yıllık olarak seçeneklere yer veriyoruz. Bunun içinde uzun dönem eşya depolama hizmetinde de bizi tercih edebilirsiniz. Depolama öncesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda ücretsiz keşif ekibimiz sizinle görüşerek hizmetin verileceği depoya götürülecektir. Buradaki amaç ise eşyanızı bıraktığınız depomuzu yakından görüp tanımanız ve konforuna şahit olmanız içindir. Uygun bir taşıma planlamasının çıkarılmasının ardından paketleme ve ambalajlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için profesyonel taşıyıcı ekibimiz hizmeti verecektir.

Ekspertiz ekibimiz sizinle görüşme ve anlaşma sağlanması durumunda eşyalarında envanter listesi çıkarılır bir nüshası sizde bir nüshası da bizde kalır. Randevu günü ve saatimizde eşyalarınız evinizden ya da ofisinizden alınarak depomuza taşınmaktadır.

Eşya depolama hizmeti denildiğinde ilk akla gelen ev eşyaları olur ancak bu hizmetin kapsamı da oldukça geniştir. Örneğin ofis eşyalarınız, araç lastikleriniz, otomobil parçalarınız elektrikli ve elektronik ekipmanlarınız, her türlü fuar eşyası, arşiv depolaması vs. gibi tüm eşyalarınızın muhafazası sağlanır.

Eşya depolarımız özel bir şekilde hazırlanmış olmakla birlikte 2+1 ve de 3+1 şeklindeki tüm eşyalar için de gerekli büyük alana sahiptir. eşyanızın her türlü boyutlarına yetecek ölçüde alanımız mevcuttur ancak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi hizmet öncesinde ekspertiz çalışması şarttır. Bu sayede alanın doğru bir şekilde belirlenmesi sağlanmış olacaktır.

Eşyalarınızın tamamı firmamız personeli tarafından en doğru şekilde depo içerisine yerleştirildikten sonra eşyaların bulunduğu odalar mühürlenir. Odanın kapısının açılması yine müşterimiz talep ettiğinde gerçekleştirilir bunun dışında eşya bulunan odaya girilmesi yasaktır.