Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

 

Taşınma konusunun sıkıntılı ve yorucu olduğunu biliyoruz ancak bunu her ne kadar olumsuz olarak düşünüyor olsanız da alacağınız bir hizmet sayesinde de mutlu olabilirsiniz. Belki daha önceki taşınmanız sırasında gerek eşyalarınızın zarar görmesi gerekse kurumsal firmalarla çalışmamış olmanızın verdiği acemilik olabilir. Lakin tüm bunların sizi taşınma konusundan soğutmasın.

Özellikle de taşınma anında alacağınız hizmetin işinde uzman bir firma tarafından gerçekleşmesi durumunda yaşadığınız her türlü olumsuzluk ve stres sürecini de üzerinizden atmış olursunuz. Has Nakliyat bu noktada eşyalarınızı asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde en güvenli şekilde sunuyor. Firmamızın hizmet verdiği asansörlü nakliyat sürecinde asansörümüzün uzunluğu 20.kata kadar çıkabiliyor. Bunun içinde eşyalarınızın güvenli bir şekilde aşağıya ya da yukarıya çıkmasını sağlayabiliyoruz.

Yüksek katlı binalarda oturan insanların konforlu bir şekilde taşınabilmesi için kullanılan bu sistem sayesinde taşınan eşyalara hiçbir şekilde zarar gelmiyor. Sistemin en büyük avantajı eşyaların taşınması anında bina içerisinde sürtünmesi ya da çarpması sonucunda oluşabilecek zararın önlenmesi şeklinde.

Eşyalarınız aşağıdan ya da yukarıdan pakete yerleştirilerek direk araca ya da evinize kadar ulaştırılır bu hizmet sırasında eşyaların güvenliğini sağlayan uzman personellerimiz sizi endişelendirmeden eşyanızın güvenli bir şekilde naklini gerçekleştirecektir. Bu sistemin kullanılmasıyla birlikte yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi çarpma ya da sürtünme gibi en ufak sorun bile yaşanmayacaktır.

Asansörlü taşımacılık hizmetimizi sunmadan önce bizimle iletişime geçtiğiniz de evinize ya da ofisinize gelen ekspertiz ekiplerimiz ücretsiz bir analiz yaparak binanın konumunu ve asansörün hangi noktaya kurulabileceğini tespit eder. Nakliye gününde 20 dakikalık bir süre içinde asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilerek süreç başlatılmış olur.

Asansörün kurulmasının ardından uzman elemanlarımızı evinizdeki eşyalarınızı ister paketler isterse paketlenmiş olan eşyaları palete yerleştirilir. Paketleme işlemi yapılacaksa burada kullanılan malzemelerin kaliteli ve sıfır olmasına dikkat edilir. Bu eşyanın güvenliği ve bizim kalitemizin de öne çıkması için önemlidir. Evinizden asansör vasıtasıyla indirilen eşyalarınız aynı şekilde aracın içerisinde bulunan ekiplere gönderilir ve ekip araca eşyanızın düzenli ve güvenli yolculuk için yerleştirilmesini sağlar.

HAS NAKLİYAT ASANSÖRE YÜKLENMEDEN ÖNCE  – EŞYA PAKETLEME